Home » Z życia szkoły » Odwiedziny Szczególnego Gościa

Odwiedziny Szczególnego Gościa

Archiwum

21 lutego br., w ramach wizytacji kanonicznej Parafii w Siedliskach, naszą szkołę odwiedził Ks. Bp. Jan Wątroba.

Społeczność szkolna przyjęła Gościa z wielką radością i śpiewem na ustach. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali na tą okazję krótki program artystyczny, w którym przybliżyli sylwetkę patrona szkoły –bł. ks. Józefa Kowalskiego– podkreślając jednocześnie, jak ważne dla nich jest przesłanie jego życia.

Biskup w krótkim przemówieniu wyraził radość z możliwości spotkania; był wdzięczny za wybór takiego patrona i tym samych pielęgnowanie jego pamięci. Na zakończenie spotkania życzył wszystkim, aby praca nad młodymi sercami i umysłami przyniosła takie efekty, jak u Patrona szkoły. Fotorelacja…