Home » Z życia szkoły » Zimowe szaleństwo

Zimowe szaleństwo

Archiwum

Kolejny rok z rzędu młodzież z naszej szkoły miała okazję rozwijać pasję narciarstwa oraz aktywnie wypoczywać podczas ferii zimowych.

Dzięki wyjazdom organizowanym przy współudziale Rzeszowskiego Klubu Sportowego Sportpartner uczestnicy mogli pod fachowym okiem instruktorów uczyć się jazdy na nartach bądź też ją doskonalić. Wyjazdy zorganizowane były w weekendy. Uczniowie mieli możliwość poznania stoków w Przemyślu i Bystrem. Po całym dniu spędzonym na stoku, nasi uczniowie mogli wypocząć i nabrać sił korzystając z atrakcji dostępnych w hotelu.

Wszyscy obecni  zgodnie stwierdzili, że jazda na nartach przynosi dużo frajdy, a czasami również adrenaliny i za rok na pewno znów pojada na stok. Fotorelacja…

W. Mlaś